Zabawa Walentynkowa

Dnia 13 lutego 2018r w świetlicy wiejskiej w Suchorączku odbyła się Zabawa Walentynkowa. W wspólnej zabawie uczestniczyli Mieszkańcy naszego Domu, pracownicy oraz zaproszeni goście:

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sępólnie Kr. z siedzibą w Więcborku – Elżbieta Maziarz – Rudnik

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Kr. – Iwona Kozłowska

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Krajeńskim – siostra Karolina

Zastępca Dyrektora  Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Więcborku – Izabela Szmaglińska

Dzielnicowy -sierż. szt. Piotr Tereszkiewicz

Sołtys Suchorączka – Piotr Koselczuk

oraz Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Gołuszycach, Chlebnie, Dębnie, Dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Kr, Domu Pomocy Społecznej  w Kamieniu Kr., Środowiskowego Domu Samopomocy w Więcborku, Klub Samopomocy „Domek” z Więcborka

Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem gości przez dyr. Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku panią Justynę Krzysztofek oraz wręczeniem drobnych upominków zaproszonym gościom. Następnie wszyscy ruszyli w tany. Na gości czekało szereg atrakcji, które przygotowała dla nich pani Joanna Nowakowska st. instruktor kulturalno -oświatowy oraz pani Anna Kamińska terapeuta z ŚDS Więcbork, również pani Asia wraz z panem Romanem Rarek z DPS Dębno odpowiadali za oprawę muzyczną . Oprócz dobrej zabawy dla uczestników  przygotowany został poczęstunek ciepłe i zimne napoje, drożdżówki   pączki, sałatka, leczo. pieczone udka, wszystko to przygotowały panie kucharki z naszego Domu. Dla Mieszkańców jak i dla gości jest to ogromne przeżycie, o którym długo nie mogą zapomnieć, dla niektórych jest to także dzień kiedy mogą spotkać się z swoimi przyjaciółmi.

Nasza impreza nie odbyła by się bez pomocy sponsorów:

Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Sośnie

Hurtowni DARCHEM – Dariusz Dwóźdź z Więcborka

Gospodarstwu Rolnemu Piotr Koselczuk z Suchorączka

Gospodarstwo Rolno – Drobiarskiemu Jankowski Jacek z Dębówko Stare

Stowarzyszeniu Przyjaciół Wspierania Osób Niepełnosprawnych Suchorączek

Sklep Rybno-Spożywczy Katarzyna Kotwica z Więcborka

którym serdecznie dziękujemy. Pragniemy także podziękować opiekunkom, kucharkom, Asi, Ani, panu Romanowi, Sołectwu Suchorączek oraz wszystkim tym, którzy pomogli przy organizacji naszej imprezy.