Walentynki

Dnia 13 lutego 2020r w świetlicy wiejskiej w Suchorączku odbyła się „ Zabawa Walentynkowa” zorganizowana przez Dom Pomocy Społecznej w Suchorączku dla Mieszkańców Domu oraz zaproszonych gości. Tym razem w zabawie uczestniczyły Domy Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią, Chlebno, Falmierowo, Gołyszyce, Dębno a także DPS w Kamieniu Krajeńskim, Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Krajeńskim oraz Klub Senior + z Więcborka nie zabrakło też przedstawicieli władz samorządowych między innymi:

Andrzeja Maracha – Wicestarosty Powiatu Sępoleńskiego

Elżbiety Maziarz Rudnik – Dyrektor PCPR w Sępólnie Krajeńskim z siedzibą w Więcborku

Tomasza Siekierki Dyrektor MGOPS w Więcborku

Przedstawiciele Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Więcborku z przewodniczącą Zofią Najdowską, wiceprzewodniczącą – Danutą Kaplar oraz Leona Najdowskiego

a także dyrektorów przybyłych placówek

Na początku dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku Justyna Krzysztofek powitała zebranych gości, złożyła życzenia, podziękowała wszystkim za przybycie oraz za pomoc w zorganizowaniu imprezy a Mieszkańcy Domu obdarowali zebranych drobnymi upominkami . Następnie zaproszono wszystkich do wspólnej zabawy. Były tańce, konkursy i mnóstwo jedzenia  ufundowanego przez sponsorów między innymi przez Stowarzyszenie Przyjaciół Wspierania Osób Niepełnosprawnych Suchorączek, Gospodarstwo Rolne Piotr Koselczuk, Sklep Rybno – Spożywczy Katarzyna Kotwica z Więcborka, Darchem Gwóźdź Dariusz z Więcborka, Gospodarstwo Rolno – Drobiarskie Jacek Jankowski Dębówko Stare, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska z Sośna, Stek Oddział Chojnice. Wszyscy bawili się do późnych godzin wieczornych. Szczęśliwi wracali do swoich domów.