Wypad na rowery
Korzystając z pięknej pogody pokonaliśmy trasę Suchorączek- Wielowicz- Jastrzębiec- Śmiłowo -Więcbork.
Więcej >>Korzystając z pięknej pogody pokonaliśmy trasę Suchorączek- Wielowicz- Jastrzębiec- Śmiłowo -Więcbork.
Więcej >>9 lipca do naszego Domu zagościł niesamowicie utalentowany Teatr „Bigiel” z Krakowa. Byliśmy widzami na przedstawieniu pt. ,, Szelmostwa Lisa[…]
Więcej >>Sport to zdrowie! Aktywnie spędziliśmy czas na Naszym małym festynie sportowo-rekreacyjnym. Słońce Nam kibicowało, a pyszne lody dodały ochłody.
Więcej >>Jak co roku odwiedziliśmy Targi w Minikowie. Moc atrakcji i raj dla miłośników rolnictwa.
Więcej >>Serdecznie dziękujemy Firmie KAWIKO – Panu Władysławowi Szyling za umożliwienie nam wyjazdu na Mecz żużlowy Polonia Piła- -Lokomotiv Daugavplis oraz[…]
Więcej >>